Mozaika szklana

Mozaika szklana


Technika witraża klasycznego powstała w średniowieczu tomtom appen. Elementy barwnego szkła łączone są profilami ołowianymi, które lutowane są przy użyciu stopu cyny i ołowiu. Szkło może być pokryte malaturą lub nie pokémon feuerrot downloaden. Witraż klasyczny jest montowany we wnętrzach sakralnych oraz świeckich.

O jakości dzieła decyduje projekt, który musi być odpowiednio wkomponowany w estetykę oraz funkcje danego wnętrza razer synapse 2.0en. Nie ma w tym wypadku znaczenia rola klasyczna bądź współczesna.


CENNIKWystawiamy faktury VAT oraz paragony adobe indesign cs6 download kostenlos.

Po zakończonych warsztatach uczestnicy otrzymują certyfikat.

UPUSTY:

10% dla mieszkańców powiatu legionowskiego

20% dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora lub słuchaczy Uniwersytetu III Wieku 

30% dla członków Stowarzyszenia Miłośników Witraży Ars Vitrea Polona


Instruktor warsztatów:

Alexandra Matejczyk-Wójcik

Dla mnie to był wspaniały dzień, w śnieżny, zimowy poranek udałam się na V KRAJOWE WARSZTATY WITRAŻU I MOZAIKI ARTYSTYCZNEJ.  Spędziłam ten czas w radosnej, rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze rki app herunterladen. Widziałam jak powstawały mozaikowe cuda. W tym najgorętszym dniu roku, wytężona praca artystów-profesjonalistów mieszała się z twórczością artystów-amatorów, wzajemnie wszystkich inspirując.  Jestem pod ogromnym wrażeniem uczestników, wykonanych dzieł , lecz przede wszystkim klimatu panującego podczas warsztatowego spotkania fonts free for mobile phone. Ogromnie się cieszę, że po raz kolejny mogłam brać udział w tym „LEGIONOWSKIM ŚWIĘCIE MOZAIKI I WITRAŻU”. Dziękując organizatorom, za umożliwienie pracy w tak kreatywnym gronie, jednocześnie wyrażam nadzieję, że w przyszłości odbywać się będą kolejne takie wydarzenia pobudzające mozaikową i witrażową pasję – podkreśliła artystka, twórczyni wielu witraży i mozaik wetter.de herunterladen.