Instruktor Tomasz Strojny

Tomasz Strojny

Instruktor 

Jest dyplomowanym artystą plastykiem, który od kilkunastu lat zawodowo zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem mozaiki weneckiej i kamiennej, witraży klasycznych w przestrzeniach sakralnych i mieszkalnych herunterladen.

Artystę cechuje spójne, całościowe a zarazem indywidualne podejście do projektów. Działa nieszablonowo i ze szczególną odwagą umiejętnie łamie konwenanse pdf reader android kostenlos download. Operuje tradycyjnymi, średniowiecznymi technikami, ale chętnie eksperymentuje z nowymi rozwiązaniami.

Artysta chętnie uczestniczy w specjalistycznych kursach i doskonali swoje umiejętności summer pictures for free. Dysponując dużą wiedzą teoretyczną oraz praktyczną oraz posiadając umiejętności dydaktyczne prowadzi bardzo interesujące zajęcia warsztatowe gta 5 online kostenlos downloaden. Uczniowie bardzo wysoko cenią spotkania z Tomaszem, ponieważ mają niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w realizacji projektów na bardzo wysokim poziomie artystycznym.  Podczas warsztatów poznawanie i stosowanie starych technik  przenosi uczestników w świat wielkich mistrzów witraży i mozaiki herunterladen.


Więcej:

  • Ulubieni artyści – Stanisław Wyspiański, Józef Mehoffer, Zdzisław Beksiński, Salvador Dali
  • Ulubiony obraz – witraż “Bóg Ojciec” Stanisław Wyspiański
  • Ulubiona muzyka – Andrzej Zaucha, Mieczysław Fogg, Kitaro, Enya, Pink Floyd
  • W chwilach wolnych – turystyka piesza i rowerowa
  • Najważniejsza – Agnieszka

Kontakt

e-mail: tomasz.strojny@easyart.pl