Instruktor Anna Dąbrowska

Anna Dąbrowska

Instruktor

Poddać się pasji, dać się ponieść wyobraźni, doświadczyć magii barwnego szkła, bawić się formą, kolorem, fakturą, poddać się sile i energii naturalnych kamieni – to przesłanie artystki, jej praca, jej życie app microsoft.

Po wielu latach spędzonych w dużych korporacjach przygodę z witrażem rozpoczęła 11 lat temu na warsztatach w easyArt pod Poznaniem. Doskonalenie formy na kursie zawodowym u mistrza Grzegorza Grega Gierłowskiego w Łodzi oraz uzyskanie tytułu złotnika-jubilera po szkole jubilerska wykształciły artystkę na profesjonalistę office 365 gratis downloaden.

Anna Dąbrowska tworzy przede wszystkim witraże metodą Tiffaniego. Poza barwnym szkłem wykorzystuje dodatkowo kamienie naturalne (agaty, ametysty, kryształ górski oraz druty i blachę miedzianą) schriften legal downloaden. W jej kameralnej pracowni powstają: lampy, świeczniki, szkatułki, obrazy oraz różnorodne niewielkie formy.

Tym niemniej podejmuje się również dużych realizacji, koncentruje się na kształtowaniu wystroju wnętrz użytkowych kostenlos bilderen.


Więcej:

  • Ulubieni artyści – Marc Chagall, Nick Cave, Amedeo Modigliani i Pierre-Auguste Renior
  • Ulubiony obraz – “Linie wodne” Moneta
  • Podczas malowania słucham muzyki – Sam Cooke, Stevie Wonder, The Mountain Goats
  • Lubię – wino, mojego psa, długie rowerowe wycieczki

Kontakt

e-mail: anna.dabrowska@easyart.pl