Instruktorzy

Będziemy Twoimi przewodnikami i przyjaciółmi

Nasz zespół profesjonalnych instruktorów zrobi wszystko, aby nauczyć Cię trudnej sztuki witrażu lub mozaiki smileys gratis herunterladen.

Zaufaj nam i ciesz się radością wydobywaniu kształtów, barw przy pomocy szkła. Dziesiątki, setki uczniów opanowały tajniki tej sztuki i radzą sobie z codzienną rutyną agenda downloaden printen.

Malowanie witraży, projektowanie witraża Tiffany, czy wydobywanie kształtów przy użyciu kostek jest w zasięgu możliwości początkujących adeptów a bardziej zaawansowani artyści poznają nowe techniki w doskonaleniu swojego warsztatu pes 2018 kostenlos downloaden.

Nauka rozpoczyna się od wyjaśnienia przez instruktorów podstawowych kroków, które pozwolą ci szybko nabrać pewności siebie i umiejętności artysty smite kostenlosen.

Alexandra Matejczyk-Wójcik

ADMINISTRATOR/INSTRUKTOR

Wspaniały dzień, w śnieżny, zimowy poranek udałam się na V KRAJOWE WARSZTATY WITRAŻU I MOZAIKI ARTYSTYCZNEJ.  Spędziłam ten czas w radosnej, rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze herunterladen. Widziałam jak powstawały mozaikowe cuda. W tym najgorętszym dniu roku, wytężona praca artystów-profesjonalistów mieszała się z twórczością artystów-amatorów, wzajemnie wszystkich inspirując apps downloaden chromecast.

TOMASZ STROJNY

Instruktor

Jest dyplomowanym artystą plastykiem, który od kilkunastu lat zawodowo zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem mozaiki weneckiej i kamiennej, witraży klasycznych w przestrzeniach sakralnych i mieszkalnych herunterladen aus oder von.

Andrzej Bochacz

ADMINISTRATOR/INSTRUKTOR

Informatyk, który od 30 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz wdrażaniem oprogramowania komputerowego herunterladen. Miłośnik sztuki witrażowej, który upowszechnia tą piękną dziedzinę sztuki.

Anna Dąbrowska

Instruktor

Poddać się pasji, dać się ponieść wyobraźni, doświadczyć magii barwnego szkła, bawić się formą, kolorem, fakturą, poddać się sile i energii naturalnych kamieni – to przesłanie artystki, jej praca, jej życie ich kann keine bilder herunterladen whatsapp.

Dawid Zborowski

Instruktor

Jestem witrażystą, który uwielbia malować szkłem, a nie na szkle free itunes voor windows 10. Swoją edukację artystyczną zacząłem od najmłodszych lat podążając śladami ojca-Stanisława, w zawodzie konserwatora zabytków. Studiowałem m.in. na UMK w Toruniu.